Naziv podjetja:
UTEKSOL d.o.o, podjetje za
predelavo usnja in granulatov

Naslov
Pohorska 6a
2380 Slovenj Gradec
Slovenija

Direktor
Robert Peretin

Telefon
00386 (2) 88 42 451

Telefaks
00386 (2) 88 44 102

Email
info@uteksol.si

Spletni naslov
www.uteksol.si

KONTAKTNI PODATKI



NAZIV PODJETJA: UTEKSOL, d.o.o. podjetje za predelavo usnja in granulatov  
KRATEK NAZIV: UTEKSOL, d.o.o.  
NASLOV: Pohorska 6a, 2380 Slovenj Gradec, Slovenija  
TELEFON: 00 386 2 / 88 42 451  
TELEFAKS: 00 386 2 / 88 44 102  
SPLETNI NASLOV: www.uteksol.si  
DIREKTOR: g. Robert Peretin robert.peretin@uteksol.si

E-POŠTA

 
SPLOŠNI NASLOV: info@uteksol.si
     
PRODAJA: Termoplastični elastomeri:
     Davor Lončar
davor.loncar@uteksol.si
  Profili:
     Gregor Bricman
gregor.bricman@uteksol.si
  Podplati in okvirci:
     Boris Kobolt
boris.kobolt@uteksol.si
     
NABAVA:      Metka Robin metka.robin@uteksol.si
     
FINANCE:      Bojan Rebernik bojan.rebernik@uteksol.si
     
TEHNIČNA SLUŽBA: Termoplastični elastomeri:
    
Robert Peretin

robert.peretin@uteksol.si
       Roman Pačnik roman.pacnik@uteksol.si
       David Pačnik david.pacnik@uteksol.si
       Marko Tiršek marko.tirsek@uteksol.si
     
  Profili:
     Dani Prošt

dani.prost@uteksol.si
       Dejan Bricman dejan.bricman@uteksol.si
     
  Podplati in okvirci:
     Boris Kobolt

boris.kobolt@uteksol.si